Suplementy na siłę

Często treningi na siłowni są ukierunkowane nie tylko na rozwój masy mięśniowej, ale na wzrost siły. Szczególnie często ta zależność zachodzi u osób o wątłej budowie, które chcą sobie i znajomym coś udowodnić.
Najważniejsze pytanie brzmi: „jak się za to zabrać?”

Ważną rolę pełni tutaj ukierunkowany trening. Ponadto pozostają kwestie dietetyczne takie jak odpowiednia podaż kalorii pozwalająca ciężko i długotrwale trenować (zjawisko to zachodzi podczas treningów siłowych szczególnie często ze względu na dłuższe przerwy miedzy seriami) oraz uzupełniające kalorie.

Muscle-Zone Sklep

Wspomóc się przed i w trakcie treningu można produktami typu carbo. Warto zainteresować się produktem firmy Hi-Tec, o nazwie Carbo Pur. Stosowanie przed treningiem pozwoli na skuteczne zwiększenie glikogenu w wątrobie oraz mięśniach, a stosowanie w trakcie treningu pozwoli utrzymywać na wysokim poziomie „paliwo”.

CM3

Najważniejszym suplementem w okresie budowania siły jest kreatyna.
Produktem, który poleca rzesza klientów w okresie budowy siły jest CM3 firmy Trec NutritionKilkunastu kilogramowe przyrosty siły mięśniowej to normalność w przypadku suplementacji tego produktu! Kreatyna zapewnia związki wysokoenergetyczne szczególnie podczas krótkich intensywnych beztlenowych ćwiczeń, natomiast kwas jabłkowy podobnie jak kwas cytrynowy wchodzi w przemiany metaboliczne podczas tzw. cyklu Krebsa. Rezultatem końcowym są pokłady energetyczne wykorzystane głównie podczas wysiłku średnio intensywnego odbywającego się w warunkach tlenowych. Następuje zmniejszona retencja podskórnej wody, jak również brak jest jakichkolwiek dolegliwości żołądkowych związanych z przyjmowaniem tego preparatu.

W ostatnim czasie dużo się słyszy o przyrostach siły za sprawą ostarynyJako SARM wykazuje działanie anaboliczne o jednocześnie mocno ograniczonych skutkach ubocznych. Ostaryna wykazuje działanie anaboliczne dzięki czemu przoduje w rozbudowie siły mięśni w obecnych czasach wśród produktów dostępnych legalnie. Charakteryzującym się największymi przyrostami spośród dostępnych suplementów jest SARM MK-2866 firmy Hades’s Hegemony. Jest to nowa marka suplementów diety, która wyróżnia się na rynku poprzez szereg badań laboratoryjnych, jakie przeszły wszystkie oferowane przez nią produkty.