Suplementy dla alkoholików

Alkoholizm jest bardzo potoczną chorobą w XXI wieku. Choruje na nią wiele osób, często niezdających sobie sprawy że wpadli w taki ciąg zdarzeń. W mediach raz po raz czytamy że sławni aktorzy, wybitni sportowcy, zostali po raz kolejny zatrzymani za jazdę pod wpływem czy za awantury podczas których byli pod wpływem alkoholu…

Choroba ta nie wykazuję w początkowym stadium żadnych oznak, dopiero po latach pojawiają się sygnały że coś jest nie tak ze zdrowiem, marskość wątroby, kamica żółciowa, wrzody na żołądku czy problemy z kondycją skóry i włosów.

Muscle-Zone Sklep

Alkohol jest głównie metabolizowany w wątrobie dlatego trzeba o nią zadbać w pierwszej kolejności. Idealnym produktem ochronnym w tym okresie jest TUDCA z firmy Olympus Labs, to produkt w skład którego wchodzi kwas tauroursodeoksycholowy (TUDCA), związek będący endogennym, hydrofilowym kwasem żółciowym stanowiącym połączenie kwasu ursodeoksycholowego (UDCA) z tauryną. Wykazuje on silne działanie przeciwutleniające, przeciwapoptyczne, hepatoochronne, przeciwneurodegeneracyjne i przeciwcukrzycowe.

Wartym uwagi produktem jest też Gold Sylimaron 100 firmy Olimp, suplement diety zawierający ekstrakt z nasion ostropestu plamistego – będącego skarbnicą niezwykle cennych substancji aktywnie wspierających pracę wątroby oraz ochraniających ją przed destrukcyjnym działaniem różnych toksyn, leków i alkoholu.

Gold Sylimaron 100

Alkohol wypłukuje witaminy i minerały z organizmu. Na wskutek czego można być podatnym na skurcze mięśni, silny ubytek potasu z organizmu, który może się skończyć hospitalizacją!
Adam to zestaw witaminowo-mineralny, przeznaczony dla mężczyzn, wzbogacony o ekstrakty roślinne działające prozdrowotnie. Produkt wypełnia w 100% zapotrzebowanie na witaminy i minerały pozwalając w pełni funkcjonować bez obaw o przykre dolegliwości.

Alkohol ogranicza łaknienie, a tym bardziej nie sądzę, aby warzywa i owoce miały miejsce w takiej okrojonej diecie. Z tych roślin pochodzi mnóstwo związków wspomagających prace serca, trzustki, mózgu i wątroby. Z pomocą przychodzi rewelacyjny suplement diety o nazwie Super Fruits & Greens to produkt stanowiący zestawienie wybranych składowych oraz odpowiednich części roślin znanych od setek lat ze swojego dobroczynnego oddziaływania na organizm człowieka. Zmniejszając stres oksydacyjny, detoksykując organizm oraz wprowadzając do ustroju liczne składniki bioaktywne, Super Fruits & Greens poprawia gospodarkę energetyczną organizmu, pracę wielu układów oraz wprowadza wewnętrzną harmonię. Produkt przeznaczony jest dla osób obciążonych wysiłkiem fizycznym, stresem oraz przytłoczonych niekorzystnymi warunkami środowiska, odbiegającymi znacząco od naturalnego.

Warto zwrócić również uwagę na NAC firmy Apollo, który świetnie działa na organizm. Więcej o NAC przeczytasz tutaj.