Suplementy.net.pl

Najważniejszym skutkiem suplementacji jest ochrona organizmu przed schorzeniami spowodowanymi niedoborem witaminy i składników mineralnych.

Na dolegliwości

Suplementy dla alkoholików

Alkoholizm jest bardzo potoczną chorobą w XXI wieku. Choruje na nią wiele osób, często niezdających sobie sprawy że wpadli w taki ciąg zdarzeń. W mediach raz po raz czytamy że sławni aktorzy, wybitni sportowcy, zostali po raz kolejny zatrzymani za jazdę pod wpływem czy za awantury podczas których byli pod wpływem alkoholu…

Alkoholizm objawy

Choroba ta nie wykazuję w początkowym stadium żadnych oznak, dopiero po latach pojawiają się sygnały że coś jest nie tak ze zdrowiem, marskość wątroby, kamica żółciowa, wrzody na żołądku czy problemy z kondycją skóry i włosów.

Alkoholizm metabolizm alkoholu

Alkohol po spożyciu w pierwszej kolejności trafia do naszego żołądka. W żołądku rozpoczyna się proces wchłaniania alkoholu. Potem przechodzi on do jelita cienkiego, gdzie jest dalej wchłaniany. Przez błonę śluzową żołądka oraz jelito cienkie alkohol przedostaje się do krwi i jest transportowany z krwią do wątroby.

Alkoholizm leczenie i wsparcie leczenia

Alkohol jest głównie metabolizowany w wątrobie dlatego trzeba o nią zadbać w pierwszej kolejności. Idealnym produktem ochronnym w tym okresie jest Liver & Tudca z firmy Apollo’s Hegemony, to produkt w skład którego wchodzi kwas tauroursodeoksycholowy (TUDCA), związek będący endogennym, hydrofilowym kwasem żółciowym stanowiącym połączenie kwasu ursodeoksycholowego (UDCA) z tauryną. Wykazuje on silne działanie przeciwutleniające, przeciwapoptyczne, hepatoochronne, przeciwneurodegeneracyjne i przeciwcukrzycowe.

Ten sam suplement diety zawiera ekstrakt z nasion ostropestu plamistego – będącego skarbnicą niezwykle cennych substancji aktywnie wspierających pracę wątroby oraz ochraniających ją przed destrukcyjnym działaniem różnych toksyn, leków i alkoholu. Wskazuje to na kompleksowość produktu, oraz jego szerokie możliwości zastosowania we wsparciu terapii.

Alkohol wypłukuje witaminy i minerały z organizmu. Na wskutek czego można być podatnym na skurcze mięśni, silny ubytek potasu z organizmu, który może się skończyć hospitalizacją!
Diamond Multivitamin to zestaw witaminowo-mineralny, przeznaczony dla mężczyzn, wzbogacony o ekstrakty roślinne działające prozdrowotnie. Produkt wypełnia w 100% zapotrzebowanie na witaminy i minerały pozwalając w pełni funkcjonować bez obaw o przykre dolegliwości.

Alkohol ogranicza łaknienie, a tym bardziej nie sądzę, aby warzywa i owoce miały miejsce w takiej okrojonej diecie. Z tych roślin pochodzi mnóstwo związków wspomagających prace serca, trzustki, mózgu i wątroby. Z pomocą przychodzi rewelacyjny suplement diety o nazwie Orange Triad + Greens to produkt stanowiący zestawienie wybranych składowych oraz odpowiednich części roślin znanych od setek lat ze swojego dobroczynnego oddziaływania na organizm człowieka. Zmniejszając stres oksydacyjny, detoksykując organizm oraz wprowadzając do ustroju liczne składniki bioaktywne, Orange Triad + Greens poprawia gospodarkę energetyczną organizmu, pracę wielu układów oraz wprowadza wewnętrzną harmonię. Produkt przeznaczony jest dla osób obciążonych wysiłkiem fizycznym, stresem oraz przytłoczonych niekorzystnymi warunkami środowiska, odbiegającymi znacząco od naturalnego.

Warto zwrócić uwagę, że u podstaw to produkt będący kompleksem witamin i minerałów. Zatem nie tylko uzyskujemy wsparcie antyoksydacyjne z naturalnych źródeł ale uzupełniamy naszą dietę w niezbędne minerały i witaminy.

Warto zwrócić również uwagę na N-acetylo-L-Cysteinę, która jest rewolucyjnym środkiem w kontekście wsparcia regeneracji i aktywności wątroby. Więcej o NAC przeczytasz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *