Suplementy.net.pl

Najważniejszym skutkiem suplementacji jest ochrona organizmu przed schorzeniami spowodowanymi niedoborem witaminy i składników mineralnych.

Dla grup społecznych

Najbardziej pożądana sylwetka męska

Najbardziej pożądana sylwetka męska

Kobiety szukają idealnych mężczyzn. Nie często mają tutaj na myśli charakter, a bardziej kierują się ku wyglądowi. Każda kobieta ma inny gust, ale wiele z nas uważa, że kilka sylwetek męskich jest najbardziej seksowych. Nie bez powodu coraz więcej mężczyzn decyduje się na rozpoczęcie treningów, których celem jest zwiększenie masy mięśniowej. Chcą oni stać się silni, męscy, ale bardzo często przyczyną zafascynowania i motywacji do ćwiczeń, jest chęć podobania się kobietom. Dziś dowiemy się, jaka sylwetka męska jest najbardziej pożądana przez kobiety.

Sylwetka męska – lekko umięśniony

Nie każda kobieta chce mieć przy sobie kulturystę, który ma mięśnie wielkości arbuza. Wiele kobiet nawet unika kontaktu z takimi mężczyznami, ponieważ wydają się oni niemili. Sylwetka męska, która pociąga kobiety, jest lekko umięśniona. Nam kobietom wystarczy, jeśli mężczyzna ma lekko zarysowane mięśnie brzucha i ramion. Wtedy jest idealnie zadbany i seksowny. Mięśnie są lekko widoczne, ale to nie oznacza, że sylwetka mężczyzny przez to wygląda na wątłą.

Osiągnięcie takiego celu nie jest trudne. Do lekkiej rozbudowy mięśni zazwyczaj wystarczy sześć miesięcy ćwiczeń i dobrze zbilansowana dieta, która bogata jest w składniki odżywcze takie jak:

  • Witaminy,
  • Minerały,
  • Węglowodany,
  • Tłuszcze,
  • Kwasy tłuszczowe,
  • Białka,
  • Błonnik.

Sylwetka męska – figura na sześć

Wiele kobiet uważa jednak, że najbardziej seksowna sylwetka męska, to ta, w której wyraźnie zarysowane są mięśnie brzucha. Konieczne jest uwidocznienie tak zwanego sześciopaku. Jeśli mężczyzna do tego ma wyraźnie zarysowane mięśnie ramion, to staje się ideałem dla wielu kobiet. Sześciopak to również nietrudny do osiągnięcia cel. Dla Panów wytrzymałych i wytrwałych budowanie tak zwanego kaloryfera na brzuchu może zająć do sześciu miesięcy. Trzeba jednak pamiętać, że w tym wypadku konieczne jest wybranie różnorodnych ćwiczeń, a nie tylko brzuszków.

Warto również zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę. To właśnie w okolicach brzucha gromadzi się największa ilość tkanki tłuszczowej. I przez to nawet długotrwałe ćwiczenia mogą nie przynosić widocznych efektów, ponieważ mięśnie będą przykryte warstwą tłuszczu. Na początek należy więc przejść na dietę redukcyjną, a przy tym procesie warto sięgnąć po suplementy na miejscowe spalanie tłuszczu.

Warto jednak pamiętać, że z ćwiczeniami nie ma co przesadzać. Oczywiście kobiety wolą mężczyzn, którzy mają mięśnie zamiast brzucha piwnego, to jednak nie znaczy, że kochają umięśnionych kulturystów. Wiele kobiet jest nawet zdania, że przy mężczyznach o takiej sylwetce czują się niepewnie i uważają ich za niebezpiecznych i niemiłych. Nie oznacza to, że taka jest prawda. Jednak zbyt duża masa mięśniowa nie jest postrzegana przez kobiety jako seksowna. Tak więc lepiej zadbać o sylwetkę umiarkowanie umięśnioną niż stawianie na rzeźbę, która zamiast przyciągać kobiety może je zniechęcić do kontaktu z nami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *