Suplementy na zdrowe włosy

Mimo iż od strony technicznej włosy są martwą tkanką, większość kobiet traci dużo czasu, pieniędzy i energii na procesy pielęgnacji włosów. Badania naukowe otwarcie mówią, że jest to dobra inwestycja, włosy bowiem są nie tylko atrybutem kobiety, ale i spełniają ważne funkcje m. in.: ogrzewającą głowę i regulującą temperaturę ciała. Włosy składają się w większości z białka i statystycznie rosną od 3 do 5 lat, zanim wypadną. Są z nami przez długi czas, dlatego warto o nie zadbać.

Dla zdrowia włosów szczególnie u kobiet bardzo ważne są podstawowe substancje takie jak witamina A i E. Znaleźć je można już w podstawowych suplementach diety, takich jak Gold Vit A+E. To suplement diety zawierający olej z wiesiołka standaryzowany na zawartość kwasu gamma-linolenowego (GLA), a także witaminy A i E oraz biotynę. Olej z wiesiołka pomaga w utrzymaniu zdrowej, elastycznej i delikatnej skóry. Witamina A odgrywa rolę w procesie specjalizacji komórek oraz pomaga zachować zdrową skórę i utrzymać prawidłowe widzenie. Biotyna w postaci innowacyjnych peletek, pomaga zachować zdrową skórę i włosy. Wit. E jako naturalny przeciwutleniacz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Muscle-Zone Sklep

Kolejnym bardziej zaawansowanym suplementem jest Bio Silica. Bio Silica to kompleksowy preparat, zawierającym w optymalnych proporcjach odpowiednio dobrany zestaw składników bioaktywnych, które wpływają na ogólny stan skóry oraz wzrost i prawidłowe funkcjonowanie włosów i paznokci. 19 składników dobranych w odpowiednie ilości pozwoli nam zachować zdrowie i piękno włosów przez długi czas.

Bio Silica

Ostatnim z polecanych dzisiaj preparatów jest Avocado Oil. To naturalny olej z owoców avocado pozyskiwanych głównie z ciepłych rejonów Ameryki, mający bardzo bogate właściwości odżywcze i regenerujące. Posiada zielony kolor i przyjemny tzw. ‚zielony – zapach’ charakterystyczny dla dojrzałych owoców avokado.
W jego składzie znajdziemy komplet witamin z grupy B (B1, B2, B3, B5, B6, B9 – kwas foliowy), witaminę A w postaci karotenów, witaminę E, C, D i K oraz komplet minerałów (magnez, mangan, żelazo, fosfor, potas, sód, cynk) i  kwasy tłuszczowe Omega-9 i Omega-6. Avocado Oil to przede wszystkim olej kosmetyczny, jest stosowany do pielęgnacji skóry – zwiększa elastyczność naskórka, działa nawilżająco, zmiękczająco i kojąco.

Jesteśmy pewni, że dzięki tym preparatom każda z Pań uzyska zdrowe i piękne włosy.