Jako dodatki Na dolegliwości

Suplementy na układ krążenia

 

Współczesny świat charakteryzuje się nieustannym pośpiechem, brakiem czasu, ciągłą gonitwą, niekończącym się rozwojem. Z jednej strony wróży to bardzo dobrze ludzkości, która przecież cały czas idzie do przodu, staje się coraz mądrzejsza, coraz bardziej świadoma, a z drugiej strony stwarza to duże zagrożenie dla naszego komfortu, dla zdrowia i życia. Fundamentalną podstawą funkcjonowania układu krążenia w naszym organizmie jest transport tlenu oraz wszelkich wartości odżywczych do każdej komórki naszego organizmu. Jak już doskonale wiemy, poprzez niekorzystne warunki oraz czynniki zewnętrzne warunkujące nasz byt, jak również w wyniku nieprawidłowych zmian zachodzących w naszym ciele – może dojść do różnego rodzaju zaburzeń procesowych. Minimalizacja drożności naczyń krwionośnych może powodować ogromnie niekorzystne konsekwencje medyczne dlatego to zjawisko należy bezwzględnie eliminować. W tym celu właśnie stworzono unikatowe preparaty, które nie tylko odżywiają, korygują oraz regenerują, ale również łagodzą i przywracają do dobrego stanu – nazywa się je suplementami diety. 

Muscle-Zone Sklep

Oddziałują one w sposób bezpośredni na układ organiczny naszego ciała, na jego strukturę wewnętrzną. W ciągu ostatnich kilku, a nawet kilkunastu lat największe zagrożenie dla naszego układu krążenia stanowi zły cholesterol. Wynika on z nieodpowiedniego żywienia, braku suplementacji oraz niedostatecznej dawki aktywności fizycznej. Odkłada się on bezpośrednio w naczyniach krwionośnych, poprzez co znacznie zmniejszony pozostaje dopływ światła do naszych żył oraz tętnic. Owe działania skutkują powstawaniem śmiertelnie niebezpiecznych zatorów, zawałów lub udarów. Należy wyraźnie zaznaczyć, że suplementy diety znacznie minimalizują poziom cholesterol LDL, a także prowadzą działania stymulujące organizm do produkowania dobrego cholesterolu. Dobry cholesterol to wersja, która w żaden sposób nie jest inwazyjna, nie odkłada się w żyłach, a co więcej, wspomaga transport mikro i makroelementów do komórek naszego ciała.

Suplementacja na zdrowy układ krążenia

Różnego rodzaju schorzenia związane z układem krążenia, w bardzo dużej mierze są kwalifikowane jako przypadłości związane z chorobami cywilizacyjnymi. Niestety, coraz częściej zdarza się, że dotykają one coraz większego odsetka światowej populacji. Chorób układu krążenia możemy wyróżnić naprawdę wiele, poczynając od zawału serca, zakrzepicy, żylaków, udarów, miażdżycy, aż po chorobę niedokrwienną serca. Aby uniknąć niebezpiecznych, bolesnych i inwazyjnych przypadłości zdrowotnych warto zawczasu wprowadzić profilaktykę chorób sercowo-naczyniowych w swoją codzienność, to właśnie ona w największym stopniu wspomoże redukcję poziomu złego cholesterolu, a także obniżenie ciśnienia krwi, uszczelnienie naczyń krwionośnych, poprawę parametrów krwi. 

Suplementy diety na krążenie to nie tylko bezpieczeństwo i stabilizacja dla zdrowia psychicznego i fizycznego, to również antidotum, które uchroni nas przed bardzo ciężkimi, niejednokrotnie niewyleczalnymi chorobami.

Preparaty wpływające pozytywnie na układ krążenia powinny zawierać bogate pokłady steroli roślinnych, polifenole takie jak resweratrol, jak również nienasycone kwasy tłuszczowe – Omega-3, witaminę B6, tran, wyciągi roślinne z np.: kasztanowca, ruszczyka, miłorzębu japońskiego, głogu, dzikiej róży. Suplementacja stanowi fundament dla zdrowego serca, jak również dla zdrowia i komfortu wszystkich innych organów, procesów, przemian i układów. Nie jest ona jednak jedynym elementem o którym musimy niezwłocznie pamiętać chcąc zachować układ krążenia w dobrej kondycji. 

Mianowicie, suplementy na układ krążenia muszą zostać uzupełnione o zdrowe żywienie, a także aktywność fizyczną w stopniu umiarkowanym, oznacza to, że z niczym nie można przesadzać, nie chodzi przecież o przechodzenie ze skrajności w skrajność, tylko o normalizację. Powinniśmy wybierać produkty wieloziarniste, z naturalnych zbóż, produkty z pełnowartościowego białka i tłuszcze nienasycone, takie jak: olej i masło kokosowe, tran, orzechy, pestki, nasiona, awokado, oliwa z oliwek. Pamiętajmy, że to co jemy w znacznym stopniu oddziałuje na kondycję naszego organizmu, sama suplementacja nie będzie w stanie poradzić sobie z zagrożeniami, jeśli nie zostanie wsparta odpowiednimi nawykami żywieniowymi. Warto jeść zdrowe, pochodzące z lokalnych upraw lub od sprawdzonych odbiorców sezonowe owoce i warzywa, a także produkty pozbawione białych cukrów, pestycydów, uzupełniaczy smaku, itp.