Suplementy na potencję

W każdym wieku mogą pojawić się problemy z potencją. Przekonanie, że to tylko problem starszych panów obaliły badania TNS OBOP, z nich wynika, że około 13 proc. zaburzeń erekcji dotyczy panów do 40. roku życia, a  25 proc. jest w wieku 41–50 lat. Mężczyźni dotknięci tą dolegliwością często popadają w depresję, są rozdrażnieni oraz tracą wiarę w swoją męskość. Jak wykazuje szereg badań wcale nie trzeba się z tym godzić.

Z pomocą przychodzą suplementy diety. Wybór jest bardzo duży, przytoczymy nie które z nich.

Muscle-Zone Sklep

Ekstrakt z epimedium oprócz wielorakiego zastosowania uważana jest również za afrodyzjak oraz środek stymulujący testosteron. Jednak głównym celem tej rośliny jest walka z dysfunkcją seksualną u mężczyzn!
Horny Goat Weed
działa głównie poprzez inhibicje enzymu acetylocholinoesterazy (AChe) co w bezpośredni sposób prowadzi do podwyższenia poziomu neurotransmiterów odpowiedzialnych za pobudzenie seksualne. W ekstrakcie zawiera się związek zwany ikaryną, która może łagodzić efekt hamowania fosfodiesterazy-5 – enzymu, który “wyłącza” wzwód penisa, a tym samym może przedłużyć erekcję.

Kolejnym produktem niewątpliwie wpływającym na męskie libido oraz poprawę potencji jest T-100 Hardcore firmy Olimp. Podstawowym jego składnikiem jest ekstrakt z kozieradki pospolitej standaryzowany na 50% saponin. Badania pokazują, że suplementacja już 500 mg ekstraktu kozieradki podnosi poziom testosteronu oraz wykazuje pozytywny wpływ na potencję.

L-Citrulline

Pamiętajmy również że dzięki suplementom diety możemy wpływać na jakość naszych stosunków. Aby istotnie wpłynąć na możliwości seksualne mozemy się wspomóc L-Citrulline.

Preparat oparty jest na cytrulinie. Związek ten działa zwiększając poziom tlenku azotu – poprawia ukrwienie i sprawność narządów płciowych. Stosowana z powodzeniem w przypadku impotencji, zaburzeń erekcji i innych dysfunkcji seksualnych.