Dla sportowców

Suplementy na odchudzanie

Suplementy odchudzające są coraz popularniejsze, choć według dietetyków nic nie zastąpi odpowiedniej diety i ruchu. Jednak wiele osób sięga po tabletki nie tylko z chęci zrzucenia zbędnych kilogramów bez większych wyrzeczeń, ale przede wszystkim, by wspomóc organizm w długofalowej i wieloetapowej kuracji odchudzającej. Planując redukcję tkanki tłuszczowej, pierwszą czynnością, o której myśli praktycznie każdy jest zakup suplementów. Suplementy diety na odchudzanie są pomocne i potrafią wyraźnie skrócić okres redukcji, jednak muszą być przy tym wybierane i stosowane z głową. Nie zastąpią też ani treningu, ani diety z ujemnym bilansem kalorycznym. Przyjrzyjmy się dzisiaj kilku suplementom, które mają realny wpływ na wzrost tempa redukcji tkanki tłuszczowej. Dzisiaj o przyśpieszaczach metabolizmu.

Yohimbine jest idealnym suplementem dla panów. Oprócz redukcji łaknienia, wspiera on męskie potrzeby związane z większym libido i poprawą erekcji. W trakcie suplementacji należy pamiętać o ograniczeniu spożycia węglowodanów w posiłku poprzedzającym przyjęcie porcji johimbiny. Ma to wpływ na wydzielanie insuliny, która może hamować proces lipolizy tkanki tłuszczowej. Johimbina silnie oddziałuje na ośrodek erekcji w rdzeniu kręgowym.

Muscle-Zone Sklep

Cla Extreme wpływa oprócz spalania tłuszczu na obniżenie poziomu cholesterolu, wspomaga odporność, pomaga w mieneralizacji kości. Jest bardzo dobrze i szybko działającym suplementem.