Na dolegliwości

Suplementy na libido

Niejednokrotnie obawiamy się poruszyć tematy, które niewątpliwie każdego z nas dotyczą, jednak w społeczeństwie są określone mianem  tabu. Do tego typu zagadnień, można zaliczyć kwestię sprawności seksualnej, która odgrywa, można by rzec, wręcz kluczową rolę w życiu każdego z nas. Nie dziwi więc, że w momencie występowania jakichkolwiek problemów związanych z tą sferą – czujemy się źle. Jest to przyczyna wielu niepowodzeń, nieporozumień pomiędzy partnerami, obniżonej samooceny czy złego samopoczucia. Dzięki postępowi teraźniejszej cywilizacji oraz istotnym zmianom zachodzącym w ludzkiej świadomości, coraz częściej zaczynamy dyskutować na tematy, które nas bezpośrednio dotyczą i które na stałe wpisują się w strukturę naszej egzystencji. Poprzez różnego rodzaju działania zmierzające do zmiany zaistniałego stanu rzeczy i pomocy dla osób borykających się ze sprawnością seksualną, odkryto istnienie substancji, które mogą ową kwestię całkowicie usuwać. Mianowicie, potwierdzono niesamowitą skuteczność suplementów diety i zapewniono, o ich wysokim stopniu bezpieczeństwa oraz wielu pozytywnych właściwościach dla zdrowia i życia. Mogą one bez jakiejkolwiek szkody lub uszczerbku zwiększyć ochotę na seks, poprawić jego jakość (spotęgowanie siły doznań seksualnych), wydłużyć czas trwania stosunku. Cechą charakterystyczną suplementacji jest fakt, iż pochodzi ona ze źródeł naturalnych oraz organicznych, co więcej – jest pozbawiona szkodliwych, zanieczyszczających organizm substancji, dzięki czemu, w większości, możemy stosować ją nawet z innymi lekami, oczywiście po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

Co na zwiększenie libido?

Muscle-Zone Sklep

Korzeń maca, choć niepozorny, oddziałuje na ludzki organizm niezwykle korzystnie, głównie przez swoje długowieczne właściwości i zastosowanie w medycynie naturalnej. Jego cechy charakterystyczne, to: peruwiańskie pochodzenie, porastanie skalistych, niegościnnych gleb, rozwój w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Udowodniono, że podnosi poziom energii oraz wigoru, a także zwiększa wytrzymałość i płodność zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Maca zachwyca nawet najbardziej wymagających, albowiem zawiera wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania aminokwasy, między innymi: kwas asparginowy, kwas glutaminowy, serynę, histydynę, glicynę, treoninę, alaninę, tyrozynę, fenyloalaninę, walinę, metioninę, izoleucynę, leucynę, prolinę, sarkozynę. Wrażenie robi również fakt, że oprócz aminokwasów zawiera też kompleks witamin i składników odżywczych, możemy zaliczyć do nich: witaminę B1, B2, kwas askorbinowy (C), niacynę (B3), miedź, cynk, mangan, żelazo, selen, bor.

Kolejnym godnym polecenia suplementem jest DHEA – naturalny hormon stereoidowy, który produkowany jest przez warstwę siateczkową kory nadnerczy z cholesterolu. Jest bardzo podobny, pod względem właściwości, do testosteronu i estradiolu. Warto zażywać suplementy diety z jego udziałem, albowiem wyraźnie podnosi on poziom sprawności seksualnej, a także doznania podczas stosunku. Nie można zapomnieć także o tym, że w sposób naturalny podnosi on jakość męskich plemników. Posiada również zastosowanie przy chorobach nerek, wątroby oraz jelit, łagodzi ból i koi nerwy, zapewnia też lepszy i spokojny sen.

Na podwyższenie libido pomoże również Johimbina. Jest jednocześnie afrodyzjakiem, jak i  spalaczem tłuszczu, dzięki czemu cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród kobiet i mężczyzn. Przede wszystkim przyspiesza ona proces spalania tkanki tłuszczowej, poprzez zintensyfikowanie procesu przemiany materii, dzięki czemu wspomaga walkę o piękną sylwetkę. W dodatku jest doskonałym afrodyzjakiem, który poprawia ogólne samopoczucie i wzmaga ochotę na seks, a także poprawia jego trwałość i jakość. Nie posiada żadnych efektów ubocznych, przez co stosuje się go bardzo często na całym świecie. Zaletą Johimbiny jest jej tajemniczość, wiadomo bowiem, że pochodzi z kory afrykańskiego drzewa i jest niezwykle popularna na czarnym lądzie, a zatem – można by rzec – że została przetestowana dogłębnie.

Żeń-szeń to suplement wspomagający nie tylko potencję, ale również pamięć oraz koncentrację, a zatem zawiera trzy najbardziej pożądane cechy. Mało kto wie, że żeń-szeń wykorzystywany jest szeroko w medycynie Dalekiego Wschodu już od tysięcy lat i, co ważne, wciąż cieszy się on niesłabnącą popularnością, głownie ze względu na fakt, że wspomaga ludzkość w dobie pędu cywilizacyjnego. Wspomniany pęd, natłok obowiązków, ciągły pośpiech, wielowymiarowość, wielowątkowość – to wszystko rodzi problemy, między innymi ze sprawnością seksualną, ale również z koncentracją oraz percepcją i pamięcią. Dzięki działaniu żeń-szenia możemy łagodzić lub całkowicie usuwać nieprzyjemne i męczące dolegliwości, które na co dzień uprzykrzają nam życie i burzą jego komfort.