Suplementy.net.pl

Najważniejszym skutkiem suplementacji jest ochrona organizmu przed schorzeniami spowodowanymi niedoborem witaminy i składników mineralnych.

Dla sportowców

Suplementy dla piłkarzy

Suplementy dla piłkarzy

Któż z nas nie zastanawiał się, skąd niektóre osoby mają tyle energii, by móc wytrzymać bardzo intensywne treningi. Sama dieta i systematyczny trening nie gwarantują sukcesów, czasem trzeba się wspomóc.

W znakomitej większości przypadków jest to zasługa boosterów przedtreningowych. Ich głównym zadaniem jest zwiększenie efektywności mięśni poprzez zwiększenie ciśnienia prowadzącego do szybszej rotacji krwi. Boostery przedtreningowe to starannie dobrana mieszanka węglowodanów, glutaminy, minerałów, witamin oraz aminokwasów rozgałęzionych. Jednym z najpopularniejszych produktów w tej kategorii jest SAW firmy Trec. Produkt ten daje poczucie dużej siły, działa pobudzająco na organizm. Skąd się bierze jego skuteczność? Dzięki działaniu anabolicznemu i antykatabolicznemu oraz intensywnemu dotlenieniu i odżywieniu mięśni osoba poddana znacznemu wysiłkowi fizycznemu odkrywa w sobie spore pokłady energii, co przekłada się na efektywność treningu.

Stosowanie SAW wpływa pozytywnie na organizm także z innego powodu. Wysoka zawartość składników aktywnych pozwala na skuteczne utrzymanie dobrego stanu zdrowia. Nie można pominąć także efektu psychologicznego. Zwiększenie motywacji do treningu a także skupienie to jeden z głównych efektów stosowania tego suplementu. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak bardzo wpływa to na wydajność treningu, w szczególności wśród początkujących piłkarzy. Zmniejszenie efektu zmęczenia, osiągnięte poprzez zastosowanie monohydratu kreatyny oraz beta alaniny, pozwala osobie aktywnej fizycznie dłużej pozostać w tej aktywności. Dlaczego jest to takie ważne? Znika problem rozkładania treningu w czasie, co skutkuje stratą cennego czasu i wydłużeniem czasu niezbędnego do regeneracji mięśni. Czy taki wzrost wydajności jest bezpieczny dla naszego zdrowia? Dzięki użyciu argininy, której zadaniem jest utrzymanie prawidłowej gęstości krwi, w połączeniu z cytruliną zapewniamy odpowiednią kondycję naszego układu krwionośnego, który jest wręcz kluczowy dla każdego sportowca, chcącego osiągać sukcesy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *