Suplementy.net.pl

Najważniejszym skutkiem suplementacji jest ochrona organizmu przed schorzeniami spowodowanymi niedoborem witaminy i składników mineralnych.

Jako dodatki

Suplementy dla mężczyzn

Suplementy dla mężczyzn

Mężczyźni decydujący się na stosowanie suplementów diety powinni zwrócić szczególną uwagę na witaminy i minerały, które są niezbędne dla zachowania zdrowia i dobrej kondycji psychofizycznej.

Wśród witamin, które mają szczególne znaczenie dla męskiego zdrowia należy wymienić witaminę A. To właśnie jej niedobór jest jedną z przyczyn nadmiernej utraty włosów oraz problemów z cerą. Dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki witaminy A pozwala na ograniczenie łysienia, a także umożliwia uniknięcie takich problemów jak zaczerwienienie i podrażnienie skóry twarzy. Zły stan cery może być związany również z niedoborem witaminy C. Suplementacja kwasu askorbinowego jest wskazana szczególnie w przypadku mężczyzn, którzy palą papierosy i spożywają mocne trunki. Poza pogorszeniem cery, niedobór witaminy C może prowadzić do osłabienia odporności. Panom zaleca się także suplementencję magnezu i potasu. Pierwszy z nich jest niezbędny dla uniknięcia takich problemów jak skurcze mięśni i nadmierne zmęczenie, natomiast niedobór potasu może być przyczyną nadciśnienia krwi. Suplementacji witamin i składników mineralnych potrzebują przede wszystkim mężczyźni po 50 roku życiu, ze względu na spowolniony metabolizm. Panom można polecić między innymi takie kompleksy witamin i minerałów jak Opti-Men firmy Optimum oraz MultiPack firmy Trec Nutrition.

Mężczyźni prowadzący aktywny tryb życia mogą sięgnąć także po inne preparaty, które umożliwią im osiągnięcie wyznaczonych sobie celów. Panom mogą pomóc między innymi boostery testosteronu. Preparaty takie jak DAA Activlab i TestoJack100 nie tylko poprawiają wytrzymałość i wspomagają regenerację, ale dodatkowo korzystnie wpływają na męską potencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *