Suplementy dla kierowców

Transport to niezwykle wymagające zagadnienie, a praca kierowcy to bardzo męczący oraz uciążliwy zawód.
Najmniejszy błąd może skutkować katastrofą. Prowadzenie pojazdu o masie kilkunastu ton to ogromna odpowiedzialność.
Podstawowym czynnikiem warunkującym bezpieczną podróż jest odpowiedni wypoczynek, w tym sen. Ciasna szoferka w pojeździe na parkingu to nie najlepsze miejsce na nocny odpoczynek. Na kłopoty z odpowiednią ilością oraz głębokością rytmu sennego przychodzi suplement o nazwie Melatonin. W przypadku tej substancji nie spotkamy się z ogólną sennością w ciągu dnia czy działaniem uspokajającym, a zażywanie w stałych porach normalizuje ludzki cykl dobowy.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest wzrok o odpowiedniej sprawności. Z pomocą przychodzi nie tylko kartenoidy z grupy witaminy A tj. luteina-zeaksantyna, ale i ekstrakty z jagód i borówek. Wysoką skutecznością cechują się czarna jagoda i jagody goji. Te składniki znajdziemy w preparacie OCU Support.

Muscle-Zone Sklep

Ocu Support

Pobudzenie i koncentracja. Jak wiadomo kofeina wypijana w postaci kawy nie jest najlepszym środkiem aktywującym nasz mózg do aktywności. Działanie jest krótkie i mało efektywne. Dobrym rozwiązaniem jest stosowaniu produktów opartych o noopept, związek którego działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi.
Preparatem godnym polecenia jest Brain Bridgeto środek poprawiający koncentracje oparty o ekstrakt miłorzębiu japońskiego.
Odpowiednie pobudzenie przez cały dzień zapewni Energon X1000Guarana i zawarta w niej kofeina ma dłuższy czas uwalniania do organizmu, a żeń-szeń zapewni prawidłowe działanie mózgu i pozwoli na długotrwałą koncentracje.