Spalacze ranking

Na rynku istnieje ogromna liczba preparatów wspomagających proces odchudzania się. Te które widzimy na co dzień w telewizji są zaledwie namiastką rzeczywistej oferty. Oczywiście ten ogrom nie sprzyja łatwości wyboru odpowiedniego środka. Dlatego tak pomocnymi okazują się rankingi takie, jak ten.

weight-loss-494284_1280

Zawiera on znacznie ograniczoną listę preparatów, starannie wyselekcjonowanych pod względem ich najwyższej skuteczności, aktualności i bezpieczeństwa. Znalazły się wśród nich również pozycje o dodatkowym działaniu, ponieważ i takie spalacze tłuszczu i termogeniki ma do zaoferowania obecnie rynek.

Jednak nie tylko to jest atutem tego rankingu. Na końcu przedstawia on także najskuteczniejsze zestawy produktów, które stosowane jednocześnie, pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów w zakresie redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej oraz modelowania zgrabnej sylwetki.

KATEGORIA 1

1. Synadrene – KUP TERAZ

Synadrene to jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu, który działaja bardzo wszechstronnie. Przede wszystkim przyspiesza przemianę materii, przez co wspiera spalanie tkanki tłuszczowej oraz redukuje uczucie głodu i dodaje energii. Wpływa też na funkcje kognitywne, jak na przykład poprawa koncentracji! Zawiera również witaminy z grupy B oraz chrom, który kontroluje apetyt.

2. Alphamind V2 – KUP TERAZ

Alphamind V2 to bardzo dobry preparat, który wspomaga odchudzanie i kontrolowanie masy ciała. Starannie dobrane składniki, których działanie poparte jest naukową wiedzą oraz pozytywnymi opiniami wielu użytkowników i sportowców, sprawiają, że suplement przypadnie do gustu każdemu!

 1. Red Sky – KUP TERAZ

Red Sky to zbiór różnych składników o działaniu termogenicznym. Dają one zastrzyk energii i przyspieszają spalanie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Ten produkt zmniejsza również chęć podjadania i silnie wpływa na poprawę wrażliwości insulinowej. Zapewnia również dobre samopoczucie na redukcji, co jest bardzo pożądane.

4. Lipodrene – KUP TERAZ

Lipodrene to bardzo skuteczny i nowatorski skład. Pozwala on zarówno z powodzeniem pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, w wyniku przyspieszenia metabolizmu, jak i podnieść poziom energii.

KATEGORIA 2

Ranking specjalnych spalaczy, a więc najlepsze preparaty odchudzające na rynku, o wysokiej ilości substancji stymulujących (nie są zalecane osobom początkującym)!

  1. Lipodrene Hardcore – KUP TERAZ

  Lipodrene Hardcore to produkt znajdujący się najwyższym miejscem w rankingu spalaczy tłuszczu. Intensywnie działa utratę tkanki tłuszczowej, poprzez nasilenie termogenezy i podkręcenie metabolizmu. Co ważne, kontroluje również apetyt.

  2. Dexaprine – KUP TERAZ

  Dexaprine to produkt, który intensywnie podkręca metabolizm. Wspomaga dzięki temu utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. Zmniejsza również apetyt i poprawia kompozycję ciała.

  3.  ECA XTREME – KUP TERAZ

  ECA Xtreme

  ECA Xtreme jest kolejnym z preparatów, który poza wsparciem w walce z nadmiarem tłuszczem, oferuje również silne pobudzenie. Zawarte w nim składniki: ephedra extract, white willow bark oraz wysoka dawka kofeiny sprawia, że może on się równać tradycyjnym produktom opartym na synergizmie ECA.

  4. WHITE LIGHTNING – KUP TERAZ

  White Lightning

 1. White Lightning to kolejny dobry suplement marki APS (znanej z produkcji Mesomorph). Działanie polega na przyspieszeniu tempa spalania energii zapasowej w postaci tkanki tłuszczowej. Skutkuje to wzrostem poziomu energii, zmniejszeniem katabolizmu poprzez redukcje poziomu kortyzolu, oraz silnie niweluje odczucie głodu.

5. LEGION 1.3 – KUP TERAZ

Legion 1,3

Legion 1.3 to bardzo silny spalacz tłuszczu, który wykazuje świetne właściwości niwelującą oporną tkankę tłuszczową. Znany jest również ze swojego działania pobudzającego oraz niwelującego apetyt. W składzie znajdziemy między innymi kofeine, synefryne, johimbine czy metyloheksanamine.

Spalacze nie zawierające johimbiny

 1. Cannibal Claw – KUP TERAZ

Cannibal Claw to odchudzająca propozycja od firmy Chaos & Pain. Podobnie jak inne preparaty, spala tłuszcz w konkretny sposób – przyspiesza pracę tarczycy oraz metabolizm.

2. Cutting Edge – KUP TERAZ

To spalacz, który zawieraja jedynie naturalne i bardzo bezpieczne substancje. Dzięki tym składnikom redukcja tkanki tłuszczowej jest bardzo bezpieczna. Jest również pozbawiony stymulantów i przez to nie podnosi ciśnienia.

 

KATEGORIA 3

Spalacze i termogeniki – ranking najlepszych kombinacji preparatów odchudzających

1) Dla mężczyzn: Alphamind + Yohimbine 2.5 + Diuretic Extreme

2) Dla kobiet: Hellburner for Hers + Yohimbine 2.5

3) Najlepsze suplementy na oporną tkankę tłuszczową: Red Wasp + Vasoburn + Johimbine

4) Zestaw bez stymulantów: Coleus Forskohlii + Niacinamide -> więcej o tym zestawie przeczytaj tutaj!